Powrót do giełdy

Giełda wierzytelności · Dłużnik

SPOT2 Sp. z o. o.

SPOT2 Sp. z o. o. figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 21 163,28 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.

Nazwa dłużnika SPOT2 Sp. z o. o.
NIP 7792536894
Kod pocztowy 60-005
Miejscowość Poznań
Wyświetlenia 465
Ten wpis dotyczy Ciebie?

Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.

Numer Kwota Data dokumentu Termin płatności
FAKTURA VAT NR 0134/10/2024/T 21 163,28 PLN 2024-10-26 2024-12-25

Opinie i wiarygodność płatnicza: SPOT2 Sp. z o. o.

Szukasz opinii o SPOT2 Sp. z o. o.? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: SPOT2 Sp. z o. o. (NIP 7792536894, Poznań) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 21 163,28 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.

Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.

Jakie są opinie o SPOT2 Sp. z o. o.?

Najbardziej miarodajną opinią o SPOT2 Sp. z o. o. są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 21 163,28 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.

Czy SPOT2 Sp. z o. o. jest wiarygodnym płatnikiem?

Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec SPOT2 Sp. z o. o. zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 21 163,28 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.