Powrót do giełdy

Giełda wierzytelności · Dłużnik

Sobczak Michał

Sobczak Michał figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 7870,00 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.

Nazwa dłużnika Sobczak Michał
NIP -
Kod pocztowy 78-111
Miejscowość Sianożęty
Wyświetlenia 2789
Ten wpis dotyczy Ciebie?

Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.

Numer Kwota Data dokumentu Termin płatności
12958 7870,00 PLN 2020-10-19 2020-10-22

Opinie i wiarygodność płatnicza: Sobczak Michał

Szukasz opinii o Sobczak Michał? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: Sobczak Michał (Sianożęty) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 7870,00 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.

Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.

Jakie są opinie o Sobczak Michał?

Najbardziej miarodajną opinią o Sobczak Michał są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 7870,00 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.

Czy Sobczak Michał jest wiarygodnym płatnikiem?

Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec Sobczak Michał zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 7870,00 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.