Giełda wierzytelności · Dłużnik
RAFAŁ CEMERYS
RAFAŁ CEMERYS figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 3988,97 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.
Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.
| Numer | Kwota | Data dokumentu | Termin płatności |
|---|---|---|---|
| Faktura 04/03/2025 | 3988,97 PLN | 2025-03-27 | 2025-03-28 |
Opinie i wiarygodność płatnicza: RAFAŁ CEMERYS
Szukasz opinii o RAFAŁ CEMERYS? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: RAFAŁ CEMERYS (BUDY) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 3988,97 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.
Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.
Jakie są opinie o RAFAŁ CEMERYS?
Najbardziej miarodajną opinią o RAFAŁ CEMERYS są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 3988,97 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.
Czy RAFAŁ CEMERYS jest wiarygodnym płatnikiem?
Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec RAFAŁ CEMERYS zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 3988,97 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.