Giełda wierzytelności · Dłużnik
Piotr Czesław Siarkowski
Piotr Czesław Siarkowski figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 13 725,92 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.
Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.
| Numer | Kwota | Data dokumentu | Termin płatności |
|---|---|---|---|
| 79736 | 13 725,92 PLN | 2024-08-26 | 2024-09-02 |
Opinie i wiarygodność płatnicza: Piotr Czesław Siarkowski
Szukasz opinii o Piotr Czesław Siarkowski? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: Piotr Czesław Siarkowski (Warszawa) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 13 725,92 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.
Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.
Jakie są opinie o Piotr Czesław Siarkowski?
Najbardziej miarodajną opinią o Piotr Czesław Siarkowski są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 13 725,92 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.
Czy Piotr Czesław Siarkowski jest wiarygodnym płatnikiem?
Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec Piotr Czesław Siarkowski zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 13 725,92 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.