Giełda wierzytelności · Dłużnik
Mateusz Sobczak
Mateusz Sobczak figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 342 151,61 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.
Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.
| Numer | Kwota | Data dokumentu | Termin płatności |
|---|---|---|---|
| Wezwanie do zwrotu kwoty | 342 151,61 PLN | 2025-03-31 | 2025-04-01 |
Opinie i wiarygodność płatnicza: Mateusz Sobczak
Szukasz opinii o Mateusz Sobczak? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: Mateusz Sobczak (Żuromin) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 342 151,61 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.
Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.
Jakie są opinie o Mateusz Sobczak?
Najbardziej miarodajną opinią o Mateusz Sobczak są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 342 151,61 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.
Czy Mateusz Sobczak jest wiarygodnym płatnikiem?
Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec Mateusz Sobczak zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 342 151,61 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.