Giełda wierzytelności · Dłużnik
Marek Sipak
Marek Sipak figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 4000,00 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.
Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.
| Numer | Kwota | Data dokumentu | Termin płatności |
|---|---|---|---|
| 12337 | 4000,00 PLN | 2019-11-28 | 2020-09-18 |
Opinie i wiarygodność płatnicza: Marek Sipak
Szukasz opinii o Marek Sipak? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: Marek Sipak (Góra Kalwaria) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 4000,00 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.
Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.
Jakie są opinie o Marek Sipak?
Najbardziej miarodajną opinią o Marek Sipak są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 4000,00 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.
Czy Marek Sipak jest wiarygodnym płatnikiem?
Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec Marek Sipak zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 4000,00 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.