Giełda wierzytelności · Dłużnik
Marek Rosocha
Marek Rosocha figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 16 500,00 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.
Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.
| Numer | Kwota | Data dokumentu | Termin płatności |
|---|---|---|---|
| 18542 | 16 500,00 PLN | 2020-10-06 | 2020-10-14 |
Opinie i wiarygodność płatnicza: Marek Rosocha
Szukasz opinii o Marek Rosocha? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: Marek Rosocha (Poznań) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 16 500,00 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.
Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.
Jakie są opinie o Marek Rosocha?
Najbardziej miarodajną opinią o Marek Rosocha są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 16 500,00 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.
Czy Marek Rosocha jest wiarygodnym płatnikiem?
Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec Marek Rosocha zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 16 500,00 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.