Giełda wierzytelności · Dłużnik
KRZYSZTOFA WITKOWSKA
KRZYSZTOFA WITKOWSKA figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 5515,79 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.
Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.
| Numer | Kwota | Data dokumentu | Termin płatności |
|---|---|---|---|
| Wezwanie do zapłaty | 5515,79 PLN | 2024-11-14 | 2024-11-15 |
Opinie i wiarygodność płatnicza: KRZYSZTOFA WITKOWSKA
Szukasz opinii o KRZYSZTOFA WITKOWSKA? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: KRZYSZTOFA WITKOWSKA (NIP 7412159943, Luboń) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 5515,79 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.
Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.
Jakie są opinie o KRZYSZTOFA WITKOWSKA?
Najbardziej miarodajną opinią o KRZYSZTOFA WITKOWSKA są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 5515,79 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.
Czy KRZYSZTOFA WITKOWSKA jest wiarygodnym płatnikiem?
Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec KRZYSZTOFA WITKOWSKA zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 5515,79 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.