Giełda wierzytelności · Dłużnik
KRZYSZTOF CHWASTYK TRANSPORT
KRZYSZTOF CHWASTYK TRANSPORT figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 1709,20 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.
Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.
| Numer | Kwota | Data dokumentu | Termin płatności |
|---|---|---|---|
| 19015 | 1709,20 PLN | 2020-06-17 | 2020-06-19 |
Opinie i wiarygodność płatnicza: KRZYSZTOF CHWASTYK TRANSPORT
Szukasz opinii o KRZYSZTOF CHWASTYK TRANSPORT? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: KRZYSZTOF CHWASTYK TRANSPORT (NIP 8863001624, Wałbrzych) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 1709,20 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.
Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.
Jakie są opinie o KRZYSZTOF CHWASTYK TRANSPORT?
Najbardziej miarodajną opinią o KRZYSZTOF CHWASTYK TRANSPORT są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 1709,20 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.
Czy KRZYSZTOF CHWASTYK TRANSPORT jest wiarygodnym płatnikiem?
Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec KRZYSZTOF CHWASTYK TRANSPORT zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 1709,20 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.