Giełda wierzytelności · Dłużnik
KAGU KRZYSZTOF KASPRZAK
KAGU KRZYSZTOF KASPRZAK figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 9310,69 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.
Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.
| Numer | Kwota | Data dokumentu | Termin płatności |
|---|---|---|---|
| Wezwanie do zwrotu zaliczki | 9310,69 PLN | 2024-04-20 | 2024-04-30 |
Opinie i wiarygodność płatnicza: KAGU KRZYSZTOF KASPRZAK
Szukasz opinii o KAGU KRZYSZTOF KASPRZAK? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: KAGU KRZYSZTOF KASPRZAK (NIP 5541017693, Bydgoszcz) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 9310,69 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.
Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.
Jakie są opinie o KAGU KRZYSZTOF KASPRZAK?
Najbardziej miarodajną opinią o KAGU KRZYSZTOF KASPRZAK są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 9310,69 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.
Czy KAGU KRZYSZTOF KASPRZAK jest wiarygodnym płatnikiem?
Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec KAGU KRZYSZTOF KASPRZAK zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 9310,69 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.