Powrót do giełdy

Giełda wierzytelności · Dłużnik

INSTAL-COM Robert Jesionek, Karolina Jesionek S.C.

INSTAL-COM Robert Jesionek, Karolina Jesionek S.C. figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 13 787,83 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.

Nazwa dłużnika INSTAL-COM Robert Jesionek, Karolina Jesionek S.C.
NIP 1132736632
Kod pocztowy 05-270
Miejscowość Marki
Wyświetlenia 1676
Ten wpis dotyczy Ciebie?

Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.

Numer Kwota Data dokumentu Termin płatności
Faktura VAT nr 0005/10/SP/2022 13 787,83 PLN 2022-10-25 2022-11-01

Opinie i wiarygodność płatnicza: INSTAL-COM Robert Jesionek, Karolina Jesionek S.C.

Szukasz opinii o INSTAL-COM Robert Jesionek, Karolina Jesionek S.C.? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: INSTAL-COM Robert Jesionek, Karolina Jesionek S.C. (NIP 1132736632, Marki) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 13 787,83 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.

Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.

Jakie są opinie o INSTAL-COM Robert Jesionek, Karolina Jesionek S.C.?

Najbardziej miarodajną opinią o INSTAL-COM Robert Jesionek, Karolina Jesionek S.C. są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 13 787,83 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.

Czy INSTAL-COM Robert Jesionek, Karolina Jesionek S.C. jest wiarygodnym płatnikiem?

Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec INSTAL-COM Robert Jesionek, Karolina Jesionek S.C. zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 13 787,83 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.