Giełda wierzytelności · Dłużnik
INDUSTRIAL SERVICES INSET MARITIME ENGINEERING SP. Z O.O. SP. K.
INDUSTRIAL SERVICES INSET MARITIME ENGINEERING SP. Z O.O. SP. K. figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 40 328,99 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.
Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.
| Numer | Kwota | Data dokumentu | Termin płatności |
|---|---|---|---|
| Faktura numer 8/04/2024 | 4680,49 PLN | 2024-04-30 | 2024-05-30 |
| Faktura numer 3/02/2024 | 28 367,74 PLN | 2024-02-29 | 2024-03-07 |
| Faktura numer 9/04/2024 | 7280,76 PLN | 2024-04-30 | 2024-05-30 |
Opinie i wiarygodność płatnicza: INDUSTRIAL SERVICES INSET MARITIME ENGINEERING SP. Z O.O. SP. K.
Szukasz opinii o INDUSTRIAL SERVICES INSET MARITIME ENGINEERING SP. Z O.O. SP. K.? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: INDUSTRIAL SERVICES INSET MARITIME ENGINEERING SP. Z O.O. SP. K. (NIP 8522702627, Szczecin) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 40 328,99 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.
Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.
Jakie są opinie o INDUSTRIAL SERVICES INSET MARITIME ENGINEERING SP. Z O.O. SP. K.?
Najbardziej miarodajną opinią o INDUSTRIAL SERVICES INSET MARITIME ENGINEERING SP. Z O.O. SP. K. są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 40 328,99 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.
Czy INDUSTRIAL SERVICES INSET MARITIME ENGINEERING SP. Z O.O. SP. K. jest wiarygodnym płatnikiem?
Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec INDUSTRIAL SERVICES INSET MARITIME ENGINEERING SP. Z O.O. SP. K. zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 40 328,99 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.