Giełda wierzytelności · Dłużnik
FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA SŁAWOMIR NAWROCKI
FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA SŁAWOMIR NAWROCKI figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 5850,27 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.
Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.
| Numer | Kwota | Data dokumentu | Termin płatności |
|---|---|---|---|
| Faktura VAT nr 141/2023 | 373,46 PLN | 2023-07-12 | 2023-07-19 |
| Faktura VAT nr 128/2023 | 5476,81 PLN | 2023-06-20 | 2023-07-04 |
Opinie i wiarygodność płatnicza: FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA SŁAWOMIR NAWROCKI
Szukasz opinii o FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA SŁAWOMIR NAWROCKI? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA SŁAWOMIR NAWROCKI (NIP 7471745387, Brzeg) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 5850,27 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.
Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.
Jakie są opinie o FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA SŁAWOMIR NAWROCKI?
Najbardziej miarodajną opinią o FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA SŁAWOMIR NAWROCKI są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 5850,27 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.
Czy FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA SŁAWOMIR NAWROCKI jest wiarygodnym płatnikiem?
Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA SŁAWOMIR NAWROCKI zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 5850,27 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.