Giełda wierzytelności · Dłużnik
Firma HandlowoUsługowa Kamieniecki Adrian, TAKEALL
Firma HandlowoUsługowa Kamieniecki Adrian, TAKEALL figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 5288,73 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.
Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.
| Numer | Kwota | Data dokumentu | Termin płatności |
|---|---|---|---|
| 28226 | 3425,69 PLN | 2020-11-30 | 2020-12-14 |
| 28227 | 1863,04 PLN | 2020-12-08 | 2020-12-22 |
Opinie i wiarygodność płatnicza: Firma HandlowoUsługowa Kamieniecki Adrian, TAKEALL
Szukasz opinii o Firma HandlowoUsługowa Kamieniecki Adrian, TAKEALL? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: Firma HandlowoUsługowa Kamieniecki Adrian, TAKEALL (NIP 5641751808, Rudnik) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 5288,73 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.
Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.
Jakie są opinie o Firma HandlowoUsługowa Kamieniecki Adrian, TAKEALL?
Najbardziej miarodajną opinią o Firma HandlowoUsługowa Kamieniecki Adrian, TAKEALL są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 5288,73 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.
Czy Firma HandlowoUsługowa Kamieniecki Adrian, TAKEALL jest wiarygodnym płatnikiem?
Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec Firma HandlowoUsługowa Kamieniecki Adrian, TAKEALL zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 5288,73 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.