Powrót do giełdy

Giełda wierzytelności · Dłużnik

"CERES" EWA ZIÓŁKOWSKA-WIESZCZAK

"CERES" EWA ZIÓŁKOWSKA-WIESZCZAK figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 14 009,47 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.

Nazwa dłużnika "CERES" EWA ZIÓŁKOWSKA-WIESZCZAK
NIP 8871656587
Kod pocztowy 55-002
Miejscowość Dobrzykowice
Wyświetlenia 339
Ten wpis dotyczy Ciebie?

Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.

Numer Kwota Data dokumentu Termin płatności
Faktura numer 31/09/2024 14 009,47 PLN 2024-09-06 2024-09-27

Opinie i wiarygodność płatnicza: "CERES" EWA ZIÓŁKOWSKA-WIESZCZAK

Szukasz opinii o "CERES" EWA ZIÓŁKOWSKA-WIESZCZAK? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: "CERES" EWA ZIÓŁKOWSKA-WIESZCZAK (NIP 8871656587, Dobrzykowice) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 14 009,47 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.

Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.

Jakie są opinie o "CERES" EWA ZIÓŁKOWSKA-WIESZCZAK?

Najbardziej miarodajną opinią o "CERES" EWA ZIÓŁKOWSKA-WIESZCZAK są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 14 009,47 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.

Czy "CERES" EWA ZIÓŁKOWSKA-WIESZCZAK jest wiarygodnym płatnikiem?

Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec "CERES" EWA ZIÓŁKOWSKA-WIESZCZAK zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 14 009,47 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.