Powrót do giełdy

Giełda wierzytelności · Dłużnik

Bożena Więckowska Mieczysław Więckowski

Bożena Więckowska Mieczysław Więckowski figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 10 322,93 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.

Nazwa dłużnika Bożena Więckowska Mieczysław Więckowski
NIP -
Kod pocztowy 42-202
Miejscowość Częstochowa
Wyświetlenia 113
Ten wpis dotyczy Ciebie?

Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.

Numer Kwota Data dokumentu Termin płatności
FV/25/07/4 10 322,93 PLN 2025-07-25 2025-07-26

Opinie i wiarygodność płatnicza: Bożena Więckowska Mieczysław Więckowski

Szukasz opinii o Bożena Więckowska Mieczysław Więckowski? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: Bożena Więckowska Mieczysław Więckowski (Częstochowa) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 10 322,93 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.

Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.

Jakie są opinie o Bożena Więckowska Mieczysław Więckowski?

Najbardziej miarodajną opinią o Bożena Więckowska Mieczysław Więckowski są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 10 322,93 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.

Czy Bożena Więckowska Mieczysław Więckowski jest wiarygodnym płatnikiem?

Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec Bożena Więckowska Mieczysław Więckowski zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 10 322,93 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.