Powrót do giełdy

Giełda wierzytelności · Dłużnik

AS.DACHY INWESTYCJE SEBASTIAN WYCISZKIEWICZ

AS.DACHY INWESTYCJE SEBASTIAN WYCISZKIEWICZ figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 7464,97 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.

Nazwa dłużnika AS.DACHY INWESTYCJE SEBASTIAN WYCISZKIEWICZ
NIP 8951328537
Kod pocztowy 51-630
Miejscowość Wrocław
Wyświetlenia 197
Ten wpis dotyczy Ciebie?

Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.

Numer Kwota Data dokumentu Termin płatności
OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY WRAZ Z WEZWANIEM DO ZWROTU ŚRODKÓW 7464,97 PLN 2026-04-23 2026-04-30

Opinie i wiarygodność płatnicza: AS.DACHY INWESTYCJE SEBASTIAN WYCISZKIEWICZ

Szukasz opinii o AS.DACHY INWESTYCJE SEBASTIAN WYCISZKIEWICZ? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: AS.DACHY INWESTYCJE SEBASTIAN WYCISZKIEWICZ (NIP 8951328537, Wrocław) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 7464,97 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.

Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.

Jakie są opinie o AS.DACHY INWESTYCJE SEBASTIAN WYCISZKIEWICZ?

Najbardziej miarodajną opinią o AS.DACHY INWESTYCJE SEBASTIAN WYCISZKIEWICZ są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 7464,97 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.

Czy AS.DACHY INWESTYCJE SEBASTIAN WYCISZKIEWICZ jest wiarygodnym płatnikiem?

Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec AS.DACHY INWESTYCJE SEBASTIAN WYCISZKIEWICZ zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 7464,97 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.