Powrót do giełdy

Giełda wierzytelności · Dłużnik

Agnieszka Dolińska

Agnieszka Dolińska figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 9110,28 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.

Nazwa dłużnika Agnieszka Dolińska
NIP 6291076719
Kod pocztowy 43-602
Miejscowość Jaworzno
Wyświetlenia 3964
Ten wpis dotyczy Ciebie?

Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.

Numer Kwota Data dokumentu Termin płatności
27650 9110,28 PLN 2022-07-31 2022-08-30

Opinie i wiarygodność płatnicza: Agnieszka Dolińska

Szukasz opinii o Agnieszka Dolińska? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: Agnieszka Dolińska (NIP 6291076719, Jaworzno) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 9110,28 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.

Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.

Jakie są opinie o Agnieszka Dolińska?

Najbardziej miarodajną opinią o Agnieszka Dolińska są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 9110,28 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.

Czy Agnieszka Dolińska jest wiarygodnym płatnikiem?

Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec Agnieszka Dolińska zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 9110,28 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.