Powrót do giełdy

Giełda wierzytelności · Dłużnik

ADOKS SP. Z O.O. SP. K.

ADOKS SP. Z O.O. SP. K. figuruje w giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym długiem 36 006,38 PLN — to publiczny wpis o zaległym zobowiązaniu tego dłużnika.

Nazwa dłużnika ADOKS SP. Z O.O. SP. K.
NIP 7382149672
Kod pocztowy 38-303
Miejscowość Kobylanka
Wyświetlenia 315
Ten wpis dotyczy Ciebie?

Jeśli kwestionujesz to zobowiązanie, możesz złożyć reklamację — rozpatrzy ją nasz zespół.

Numer Kwota Data dokumentu Termin płatności
Faktura FV 1/7/2024 36 006,38 PLN 2024-07-09 2024-08-05

Opinie i wiarygodność płatnicza: ADOKS SP. Z O.O. SP. K.

Szukasz opinii o ADOKS SP. Z O.O. SP. K.? W ocenie wiarygodności płatniczej kontrahenta najwięcej mówią fakty, nie gwiazdki: ADOKS SP. Z O.O. SP. K. (NIP 7382149672, Kobylanka) figuruje w publicznym rejestrze giełdy wierzytelności z niespłaconym długiem 36 006,38 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych wymienionych powyżej.

Masz własne doświadczenia z tym dłużnikiem i nieopłacone faktury? Możesz zlecić windykację albo dodać własny wpis do giełdy.

Jakie są opinie o ADOKS SP. Z O.O. SP. K.?

Najbardziej miarodajną opinią o ADOKS SP. Z O.O. SP. K. są fakty płatnicze: firma figuruje w publicznej giełdzie wierzytelności Hadyński Inkaso z niespłaconym zobowiązaniem 36 006,38 PLN. Wpis pochodzi od wierzyciela i dotyczy nieuregulowanych dokumentów płatniczych.

Czy ADOKS SP. Z O.O. SP. K. jest wiarygodnym płatnikiem?

Obecność w giełdzie wierzytelności oznacza, że wobec ADOKS SP. Z O.O. SP. K. zgłoszono niespłacone zobowiązanie o wartości 36 006,38 PLN. Przed rozpoczęciem współpracy zalecamy weryfikację kontrahenta i zabezpieczenie płatności, np. przedpłatę lub skrócone terminy.